ANTERRA ECLAIR Naujienos

Alytaus miesto šventė su AŠMK „Canis“

Visokių asci visokių raikia!

Taip šiais metais įvardinta miesto eisena – Alytaus gimtadienio proga!

Ir tikrai, visokių mūsų buvo susirinkusių ir visokių tokių mūsų ir reikia! Kasmet, Alytaus gimtadienio proga, organizuojama miesto eisena. Dalyvauja visokio „plauko” organizacijos. Šiais metais, kaip niekada, jų užsiregistravo itin daug, net 71 ir tūkstančiai žmonių jose. Alytaus šunų mylėtojų klubas Canis, kaip ir anksčiau, šios progos nepraleido taip pat.

Emocijas, kurios užplūsta dalyvaujant tokiame renginyje, vargu ar įmanoma aprašyti. Šypsenos, skambūs šūksniai, mojuojantys laimingi žmonės, su nuostaba stebinti minia. Tai proga, kada galima išvysti visą miesto bendruomenę vienoje vietoje. Miesto valdžia, kariuomenė, sporto sektorius, švietimo institucijos, kultūros centras, verslas, pramogų paslaugų pasaulis, socialinis skyrius, ligoninė, ir t.t. ir pan.

Ir visame šiame Pasaulyje – Alytaus šunų mylėtojų klubas Canis. Žavimės ir didžiuojamės mūsų klubu. Renginys tikrai įgavo daugiau teigiamų emocijų, dėka visų mūsų.

Šunys vienija žmones!

Šuns diena su AŠMK Canis

Pilna nuotykių balandžio 24-oji Šuns diena!

Alytaus šunų mylėtojų klubo CANIS nariai su savo šunimis, rinkosi prie Alytaus miesto rotušės, iš kur ir pradėjo šventinę eiseną link Dailidės ežerėlio. Ten vyko atrakcijos, ne tik šunims, bet ir jų šeimininkams.

Buvo renkamas talentingiausias, balsingiausias, ėdriausias, greičiausias ir gražiausias „Šuns dienos” šunelis. Kad šventė būtų linksmesnė, tokios pačios nominacijos buvo skelbiamos ir šunų šeimininkams. Šypsenų ir skambaus juoko tikrai netrūko.

Ekleras laimėjo talentingiausio šuns titulą, kadangi moka ant nosies išlaikyti ir pagal komandą pagauti skanuką. Grįžę po tokių linksmybių šunys išgriūna ir laimingai miega sapnuodami dienos prisiminimus.

Puikus mūsų klubas, puikios atrakcijos šunims.

🐕

2021-11-18 vada „C“ Ekleras & Bella!

Anterra Eclair & Firefly Way Blue Blooded Sweetheart

Visi laimingi šuniukai gyvena savo naujuose namuose!


Šuniukams 6 savaitės


Gerulis Captain Jack (2-3 mėn.)

Gerulis Cooper (2-3 mėn.)

Gerulis Clinton (2-3 mėn.)


Gerulis Coco (2-3 mėn.)

Gerulis Carla (2-3 mėn.)

Gerulis Candy (2-3 mėn.)

 

Cooperis & Carla
Eclair, Carla & Bella

2020-07-29 vada „B“ Ekleras & Bella!

Anterra Eclair & Firefly Way Blue Blooded Sweetheart


Visi laimingi šuniukai gyvena savo naujuose namuose!


Geltona mergaitė 4 savaitės:


Juoda mergaitė 4 savaitės:


Raudona mergaitė 4 savaitės:


Rožinė mergaitė 4 savaitės:


Salotinė mergaitė 4 savaitės:


Violetinė mergaitė 4 savaitės:


Žydra mergaitė 4 savaitės:


Mėlynas berniukas 4 savaitės:


Šuniukams 7 savaitės:


3 mėnesiai:

2019-06-08 vada „A“ Ekleras & Bella!

Anterra Eclair & Firefly Way Blue Blooded Sweetheart

Visi laimingi šuniukai gyvena savo naujuose namuose!


10 dienų

2 savaitės

3 savaitės

5 savaitės Avietinė mergaitė

5 savaitės Raudona mergaitė

5 savaitės Žalia mergaitė

5 savaitės Violetinė mergaitė

5 savaitės Geltona mergaitė

5 savaitės Mėlynas berniukas


8 savaitės

« 4 »

3 mėnesiai

6 mėnesiai

1 metai

Gerulis Amida – Luna! – tituluota Lietuvos Jaunimo čempionė! Šaunuolė! Sveikiname!

Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena

Lietuvos valstybės atkūrimo diena su Alytaus Šunų Mylėtojų Klubu „CANIS”

Šiandien, visus mus Lietuva kvietė į gimtadienį.
Gamta padovanojo saulę, o mes dovanojome savo šypsenas ir geras emocijas.
Balandis-taikos ir meilės simbolis. Klubo nariai sutupdė ant medžio šakelių net 540 trispalvių balandžių.

Ekleras ir Bella grįžo į Lietuvą!

Simba iškeliavo į Daniją. Bella ir Ekleras grįžo į Lietuvą.

Lietuvoje žiema.

Ekleras dabar laikinai gyvena Danijoje


Alytaus šunų mylėtojų klubo CANIS 3-iasis gimtadienis

Stovykla šunims ir jų šeimininkams 2018!

Alytiškiai surengė stovyklą šunims

Alytaus šunų mylėtojų klubo „Canis” stovyklą prie Baltijos jūros jos dalyviai prisimins ilgai.
Nors oras nelepino vasariška šiluma, stovyklautojai – ir šunys, ir jų šeimininkai – pasisėmė geros nuotaikos ir įspūdžių, o organizatoriai pelnytai džiaugiasi pasisekusia iškyla ir, ko gero, pirmuoju Lietuvoje šunų mylėtojų klubu, suorganizavusiu tokio pobūdžio stovyklą.
Klubo „Canis“ administratorė Žaneta Truskienė prisipažino, kad surengti trijų dienų stovyklą klubo nariams kartu su šunimis buvo nemenkas iššūkis. Poilsiavietę, kuri priimtų vienu metu 21 šunį, rasti buvo nelengva.
„Turbūt nesuklysiu sakydama, kad mūsų klubas yra pirmasis šunų mylėtojų klubas, kuris savo nariams ir jų augintiniams suorganizavo stovyklą. Į poilsiavietę sugužėjo 35 žmonės ir 21 šuo. Tokia stovykla yra tikras iššūkis visiems, tiek organizatoriams, tiek nariams. Bet iššūkiai mums patinka ir kol kas mes su jais puikiai susitvarkom“, – sako Ž. Truskienė.
Pakilios stovyklautojų nuotaikos negadino šaltas ir vėjuotas oras – oro temperatūra tesiekė 13–15 laipsnių, o vėjas prie jūros buvo stipresnis nei 18 metrų per sekundę. Suplanuotas stovyklos veiklas šiek tiek trikdė nedraugiškos mūsų šalies gyvūnų laikymo taisyklės, draudžiančios šunis vestis prie jūros. Vis dėlto stovyklautojai rado vietų, kur su savo augintiniais galėjo džiaugtis jūra.
„Išeitį radome ir paplūdimiu pasinaudojome. Ir tikrai, nepatikėsite, bet žmonės mūsų neužpuolė“, – juokaudama pasakojo Žaneta.
Trečias iššūkis buvo 18 km žygis pajūriu. Į jį išsiruošė ne visi stovyklautojai, bet dalyvavusieji puikiai praleido laiką.
Atsikėlę 6 ryto, kartu su šunimis paplūdimiu nužingsniavo iki Palangos, o atgal į Šventąją grįžo miško takeliu. „Įspūdžiai nepakartojami. Kylanti saulutė, rytinis jūros vėjelis, nuostabi kompanija ir laimingi iki ausų šunys, buvo wow!“, – nuotaikomis dalijasi žygio dalyviai.
Tos pačios dienos vakarą šunų šeimininkai dalyvavo kinologo Artūro Zalecko seminare „Šuns gerovė, dresūra ir problemų sprendimo būdai“, kuris buvo vedamas ne salėje, o jaukiai įsikūrus kopose. Puiki lektoriaus iškalba, didelis žinių bagažas, geras humoro jausmas seminarą pavertė dar įspūdingesniu. Visiems dalyviams buvo įteikti išklausyto seminaro sertifikatai.
Būnant prie jūros saulės palydėjimas neatsiejama poilsio dalis. Tad ir stovyklautojai vakarojo prie jūros iki paryčių.
Paskutinę stovyklos dieną visi rinkosi prie Karklės, kur vyko smagūs klubo narių žaidimai.
Vokiečių aviganiai, Berno zenenhundas, lietuvių skalikas, amerikiečių kokerspanielis, senbernaras, ryzenšnauceris ir cvergšnauceris dalyvavo lenktynėse. Keturkojų emocijos prie starto linijos veržėsi kaip pašėlę, o šeimininkų šūksniai, palaikantys augintinius, juos drąsino lėkti kuo greičiau.
Po šuniukų lenktynių varžėsi ir šeimininkai – vyrai prieš moteris, kurie greitesni, taiklesni. Rezultatas pasiektas – gera nuotaika, juokas ir sustiprėjusi klubo narių draugystė.
Beje, stovyklautojai keturkojai buvo ypač drausmingi, nei kitiems poilsiavietėje apsistojusiems žmonėms, nei pačiai poilsiavietei rūpesčių nekėlė.
„Visiems klubo nariams dar kartą ačiū už idėjos palaikymą ir puikų vasaros nuotykį“, – džiaugėsi stovyklos organizatoriai.


Klubo „Canis“ informacija ir nuotr.

Alytaus miesto šventė’2018 (su AŠMK CANIS)

2018-06-15 Alytaus miesto šventė su Alytaus Šunų Mylėtojų Klubu CANIS

Žygis „Keturi Alytaus tiltai“ 18 km (su AŠMK CANIS)

2018-02-16 Žygis „Keturi Alytaus tiltai“ 18 km (su AŠMK CANIS)2018-01-01 Alytiškės augintinis skina laurus parodose

Eglė Indrelytė • egle@alytusplius.lt • 8:43, 2018-01-01

Alytiškė Jūratė Jaciunskienė pastaruoju metu iš įvairiausių konkursų grįžta su laimėjimais. Tiesa, laurus pelno ne ji pati, o jos augintis labradoro retriveris Ekleras (Anterra Eclair). Neseniai Latvijoje vykusioje parodoje, kurioje dalyvavo beveik 500 šunų, dar nė dviejų metų neturintis Ekleras pripažintas geriausiu šuniu savo klasėje.

Žvilgantis kailis, puikios linijos, grakšti stovėsena ir paklusnumas šeimininkui – tai savybės, kuriomis pasižymi Ekleras ir kurios jam padeda pelnyti titulus vieną po kito.

„Kadangi Ekleras laimėjo savo klasėje, jis galėjo dalyvauti grupės rinkimuose, o laimėjęs grupėje pirmąją vietą – įgavo teisę sudalyvauti finaliniame pasirodyme – Best in show – kur iš visos parodos dalyvių atrenkami penki geriausi, užimantys prizines vietas. Esu labai patenkinta rezultatu, nes Ekleras iš visos parodos geriausiųjų užėmė ketvirtą vietą“, – džiaugėsi alytiškė J. Jaciunskienė, parodose su savo augintiniais dalyvaujanti jau kelis metus.

Labradoro retriveriai – jos numylėtiniai. Šios veislės šunis alytiškė augina jau keliolika metų, tačiau anksčiau su jais į parodas nevažinėdavo. Vienam jos augintinių dabar jau 14 metų.

„Įsigiję pirmąjį šuniuką pradėjome domėtis šunų auginimo bei veisimo subtilybėmis“, – sakė J. Jaciunskienė, dabar jau neįsivaizduojanti savo gyvenimo be šių keturkojų. „Kadangi susirgome šia „liga“ – mums vieno labradoro jau neužtenka. Dukra gyvenanti Danijoje irgi augina dvi labradorų veislės kalytes: vyresnioji kalytė iš Lietuvos, o mažoji neseniai parkeliavo iš Rumunijos“, – pridūrė moteris.

Ekleras jos namuose atsirado mažiau nei prieš pora metų – po to, kai teko atsisveikinti su vienu iš turėtų retriverių. „Su vyru nusprendėme pirkti dar vieną šunį, tik šįkart rinkomės labai atsakingai ir ilgai ieškojome kilmingo, „mėlynojo kraujo“ šuniuko“, – pasakojo Jūratė.

Ekleras į Alytų atkeliavo iš Rusijos, Sankt Peterburgo miesto. „Telefonu su veisėja sutarėme susitikti Estijoje, ir iš ten parsivežėme Eklerą į Alytų“, – pasakojo J. Jaciunskienė.

Alytiškės šuns tėvas yra čempionas iš Amerikos, garsaus Devonshire veislyno, mama – tarptautinė čempionė iš Rusijos, taip pat pelniusi daug titulų. „Man buvo svarbu, kad mano šuo turėtų geras šaknis“, – sakė J. Jaciunskienė, su Ekleru apkeliavusi jau ne vieną šunų parodą įvairiose šalyse.

Iki augintiniui suėjo pusantrų metų, jis ne kartą dalyvavo parodose kaip jaunimo klasės atstovas. Jis laimėjo Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir tapo Baltijos šalių jaunimo čempionu.

„Kitas etapas – tapti Baltijos šalių čempionu suaugusiųjų klasėje, taip pat aplankyti kitas kaimynines šalis ir parsivežti daugiau titulų“, – užmojų neslėpė J. Jaciunskienė. Paklausta, kam to reikia, moteris teigė, kad šuns pelnyti titulai parodo, kad jis yra tikrai geras šuo, atitinkantis veislės standartus, geros sveikatos.

„Taip pat – tai yra ir tam tikra reklama, nes parodose galima rasti partnerį savo augintinio linijai pratęsti. Žinoma, grynaveislį šuniuką, kuris ir išvaizda, ir charakteriu atitiktų pageidaujamos veislės standartus, galima įsigyti tik iš atsakingai partnerius parenkančių veisėjų. Kiekvienas veisėjas nori rasti idealų, tobulą šunį, kad ir šuniukai tokie būtų“, – neslėpė alytiškė su savuoju Ekleru jau besiruošianti naujam šių metų parodų maratonui.

šaltinis: www.alytusplius.lt 

2017-09-30 Pasaulinė gyvūnų diena Vilniuje

Pasaulinė gyvūnų diena Vilniuje su AŠMK CANIS

 

Alytaus šunų mylėtojų klubo CANIS 2-asis gimtadienis

2017-09-09 Alytaus šunų mylėtojų klubo CANIS 2-asis gimtadienis

Ekleras – Estijos jaunimo čempionas!

Anterra Eclair – Ekleras jau ir Estijos jaunimo čempionas!

Anterra Eclair sveikatos tyrimų rezultatai

HD-A, ED-0,
Eyes: clear
Prcd-PRA – clear N/N
HNPK – clear N/N
Narcolepsy – clear N/N
EIC – carrier N/M
Hereditary myopathy (CNM) – clear N/N
B-locus (Coat color brown) – eeBB (doesn‘t carry brown)
Full dentition