STOVYKLA su augintiniais (su AŠMK CANIS)

Pirmąjį liepos mėnesio savaitgalį Alytaus šunų mylėtojų klubo Canis organizavo stovyklą šunims ir jų šeimoms, į sodybą ant ežero kranto Dauguose. Verta buvo atskristi specialiai net iš Danijos.

Tai buvo aktyvus, smagus savaitgalis, pilnas pramogų, ne tik šuneliams, bet ir jų augintojams.

Dieną žaidėme tokiose rungtyse, kaip kamuolio varymasis, lenktynės su lastais, šuoliukai maiše, kiaušinio nešimas šaukšte ir kita. Visose rungtyse dalyviai žaidė su savo keturkojais draugais. Bėgti su lastais vedantis šuniuką, šuoliuoti virvute ar spirti kamuolį, tikrai nelengva užduotis, kai ją reikia įveikti su savo draugu, tačiau tikrai labai šauni ir komandinė.

Klubo vadovas, šunų dresuotojas, patikrino ir augintinių uoslę smagioje šeimininko bato atpažinimo užduotyje.

Kantrūs, nuostabūs šefai, prikepė gardaus maisto. Žvejai turėjo galimybę pabandyti sugauti auksinę žuvelę. Šunys surengė masines maudynes. Vaikai sužaidė skraidančios lėkštės, bei krepšinio varžybose.

Vakare lydėjome saulę jaukiai įsitaisę ant lieptelio, daug šokome žvakių šviesoje, išdykavome, dainavome ir linksmai šėlome, bei šnekučiavomės iki paryčių.

Klubiečiai – Jūs nuostabūs, o laikas kartu – nepakartojamas. Tariame milžiniškai didelį ir pūkuotą AČIŪ mūsų pačiam geriausiam klubui už organizavimą ir atsidavimą !

Iki sekančių apsikabinimų 😘