Apie mus

Apie veislyną

Veislynas „Gerulis“ veisia labradoro retriverių veislės šuniukus.

2004 metais įsigijome pirmąjį savo labradorą. Iš pradžių perkant šunį neketinome kurti veislyno ir veisti šunis. Tačiau daugelis keturkojų augintinių savininkų mus supras, turint vieną šunį – sustoti jau neįmanoma. Nuo pat pradžių šie šunys pavergė mūsų širdis savo draugiškumu ir meile. Nuo to laiko tapome šios veislės gerbėjai. Kiekvieną dieną jie mus stebina savo protu ir išdaigomis. Dabar visas mūsų gyvenimas sukasi aplink mūsų šunis.

Pirmieji mūsų šunys buvo šeimos draugai ir numylėtiniai. Vėliau pradėjome domėtis šunų parodomis. Mūsų labradorai yra pelnę daugybę apdovanojimų, yra daugkartiniai parodų nugalėtojai, įvairių šalių čempionai.

Visi pas mus gyvenantys šunys yra dresuoti, jie yra mūsų šeimos nariai. Labradorai noriai palaiko bent kokią mūsų veiklą. Su dideliu malonumu jie gali lakstyti paskui skraidančią lėkštę ar kamuolį, mielai kartu su mumis eiti į žygius, maudytis tvenkinyje ar tiesiog gulėti šalia kojų. Mes su savo šunimis daug keliaujame, daug laiko skiriame šunų dresūrai, fiziniam aktyvumui.

2019 metais pradėjome veisti labradoro retriverių veislės šunis. Tačiau labradoro retriverių veisimas – tai ne verslas, tai AISTRA. Savo veislyną pavadinome „Gerulis“, nes Labradoro retriveriai – patys geriausi šunys. Veislyno savininkė Virginija Gerulė. Kartu su mama Jūrate Jaciunskiene esame mūsų šunų bendrasavininkės.

Labradoro retriveris – nepaprastai protinga ir graži šunų veislė

Labradorai yra labai kontaktiniai šunys, jie pasiruošę viskam, kad tik būtų šalia žmogaus. Tai unikalūs ir labai universalūs šunys. Labradorai turi puikius instinktus, jie gali dirbti paieškos ir gelbėjimo tarnybose, idealiai tinka medžioti paukščius, yra geri vedliai. Labradorai labai myli vaikus. Bet namų apsaugai jie netinka.

Tikras kilmingas labradoras, skirtingai nei aviganis, yra pasirengęs užmegzti ryšį su bet kuriuo asmeniu, net su nepažįstamu žmogumi.

Kas mums svarbu

Mes labai atsakingai žiūrime į veisimą. Nuolat giliname turimas žinias lankydami įvairius mokymus ir seminarus. Visi mūsų šunys yra tikrinami dėl genetinių ligų, būdingų mūsų veislei. Mūsų šunims yra atlikti privalomieji ir papildomi sveikatos tyrimai, prieš kergimą atliekama profilaktinė sveikatos apžiūra. Kiekvienas veislyne gimęs šuniukas yra laukiamas, planuotas, kruopščiai išanalizuojame kergiamos poros genetinį medį. Veisimą stengiamės vykdyti taip, kad tai nepakenktų šuniukų psichikai. Parenkame šunis, kurie mus tenkina sveikatos, išvaizdos ir temperamento prasme. Mūsų tikslas – sveiki ir gražūs šuniukai.

Taigi, kaip MES auginame savo šuniukus

Mūsų šuniukai gimsta ir auga mūsų namuose. Ne garaže, pašiūrėje, tvarte ar kitoje atokioje ir šaltoje vietoje, o šiltoje ir ŠVARIOJE aplinkoje. Mažyliai prižiūrimi ir tvarkomi kasdien. Šuniukai yra įpratę, kad su jais švelniai elgiamasi nuo pat pirmųjų gimimo minučių. Jie palaipsniui supažindinami su įvairiais naujais dalykais. Šuniukus anksti pratiname prie įvairių garsų, nesvarumo būklės, kai tik pradeda vaikščioti – vedame į kiemelį, kad jie išmoktų gamtinius reikalus atlikti lauke. Šuniukai nuo mažens susipažįsta su vaikais, kitais mūsų augintiniais ir įvairiais žmonėmis. Todėl sulaukę 8 savaičių mažyliai yra gerai socializuoti ir pasiruošę naujiems nuotykiams su savo būsimais šeimos nariais.

Šuo – didelė atsakomybė, todėl visada geriau pagalvoti iš anksto ar nebus per sunku auginti tokį šunį. Ar turite ir galite skirti savo brangaus laiko judviejų draugystei. Mūsų šuniukai gali keliauti į tokius namus, kurie ieško kompaniono visam gyvenimui, kurie nori, kad labradoras taptų jų artimiausiu ir mylimu šeimos nariu.

Mes labai nuoširdžiai atsidavę savo mažyliams, pasiruošę jiems atiduoti 110 procentų nuo pat jų gimimo momento. Prieš parduodant šuniuką, norime pabendrauti su būsimais šeimininkais. Renkantis šuniuką patariama atvažiuoti su visa šeima, kad suprastumėte, kokio šuniuko jums reikia. Visi šuniukai yra skirtingi, kiekvienas laukia savo šeimininko. Belieka tik suprasti, kuris laukia būtent Jūsų. Mes norime būti įsitikinę, kad atėjus dienai, kai mūsų šuniukai turės išvykti – mes priėmėme TEISINGĄ SPRENDIMĄ parenkant jiems naują „ištikimą šeimą“.

Šunys mūsų gyvenime turi didelę reikšmę, be jų neįsivaizduojame savo gyvenimo.
Stengiamės nuolat tobulėti, mokytis.

Visi šuniukai iš veislyno į naujus namus iškeliauja turėdami kilmės dokumentus, mikroshemą (čipą), būtinas vakcinacijas, skiepų pasą, augintinio atmintinę ir dovanų krepšelį.

Kiekvieną šuniuką patikrina specialistas.

Mes ir ateityje visada pasiruošę palaikyti ryšį su naujaisiais savininkais, bei patarti visais iškilusiais klausimais.

Veislyno registracijos pažymėjimo FCI Nr./NO – 101/17.
VMVT registracijos NR. LT 77-33-009