Apie mus

Apie veislyną
Veislynas „Gerulis“ veisia labradoro retriverių veislės šuniukus.
2004 metais įsigijome pirmąjį savo labradorą. Iš pradžių perkant šunį neketinome kurti veislyno ir veisti šunis. Tačiau daugelis keturkojų augintinių savininkų mus supras, turint vieną šunį – sustoti jau neįmanoma. Nuo pat pradžių šie šunys pavergė mūsų širdis savo draugiškumu ir meile. Nuo to laiko tapome šios veislės gerbėjai. Kiekvieną dieną jie mus stebina savo protu ir išdaigomis. Dabar visas mūsų gyvenimas sukasi aplink mūsų šunis.

Labradorai noriai palaiko bent kokią mūsų veiklą. Su dideliu malonumu jie gali lakstyti paskui skraidančią lėkštę ar kamuolį, mielai kartu su mumis eiti į žygius, ar tiesiog gulėti šalia kojų. Mes daug laiko skiriame šunų dresūrai, fiziniam aktyvumui.
Pirmieji mūsų šunys buvo šeimos draugai ir numylėtiniai. Vėliau pradėjome domėtis šunų parodomis. Mūsų labradorai yra pelnę daugybę apdovanojimų, įskaitant ir tarptautinius.
2019 metais pradėjome veisti labradoro retriverių veislės šunis.

Savo veislyną pavadinome „Gerulis“, nes Labradoro retriveriai – patys geriausi šunys. Veislyno savininkė Virginija Gerulė. Kartu su mama Jūrate Jaciunskiene esame mūsų šunų bendrasavininkės.

Kas mums svarbu
Mes labai atsakingai žiūrime į veisimą. Nuolat giliname turimas žinias lankydami įvairius mokymus ir seminarus. Visi mūsų šunys yra tikrinami dėl genetinių ligų, būdingų mūsų veislei. Mūsų šunims yra atlikti privalomieji ir papildomi sveikatos tyrimai, prieš kergimą atliekama profilaktinė sveikatos apžiūra. Kiekvienas veislyne gimęs šuniukas yra laukiamas, planuotas, kruopščiai išanalizuojant kergiamos poros genetinį medį. Veisimą stengiamės vykdyti taip, kad tai nepakenktų šuniukų psichikai. Parenkame šunis, kurie mus tenkina sveikatos, išvaizdos ir temperamento prasme. Nuo pirmųjų dienų auginame išmyluotus ir socializuotus šuniukus. Mūsų tikslas – sveiki ir gražūs šuniukai.

Labradoro retriveris – nepaprastai protinga ir graži šunų veislė
Labradorai yra labai kontaktiniai šunys, jie pasiruošę viskam, kad tik būtų šalia žmogaus. Tai unikalūs ir labai universalūs šunys. Labradorai turi puikius instinktus, jie gali dirbti paieškos ir gelbėjimo tarnybose, idealiai tinka medžioti paukščius, yra geri vedliai. Labradorai labai myli vaikus. Bet namų apsaugai jie netinka.

Tikras kilmingas labradoras, skirtingai nei aviganis, yra pasirengęs užmegzti ryšį su bet kuriuo asmeniu, net su nepažįstamu žmogumi.
Jeigu labradoras yra bailus ar agresyvus – tai nėra veislei būdingas elgesys.

Prieš parduodant šuniuką, norime pabendrauti su būsimais šeimininkais. Renkantis šuniuką patariama atvažiuoti su visa šeima, kad suprastumėte, kokio šuniuko jums reikia. Visi šuniukai yra skirtingi, kiekvienas laukia savo šeimininko. Belieka tik suprasti, kuris laukia būtent Jūsų.

Šunys mūsų gyvenime turi didelę reikšmę, be jų neįsivaizduojame savo gyvenimo.
Stengiamės nuolat tobulėti, mokytis.

Visi šuniukai iš veislyno į naujus namus iškeliauja turėdami kilmės dokumentus, mikroshemą (čipą), būtinas vakcinacijas, skiepų pasą, augintinio atmintinę ir dovanų krepšelį. Kiekvieną šuniuką patikrina specialistas.

Mes ir ateityje visada pasiruošę palaikyti ryšį su naujaisiais savininkais, bei patarti visais iškilusiais klausimais.

Veislyno pavadinimo registracijos pažymėjimo FCI Nr./NO – 101/17.
VMVT registracijos NR. LT 77-33-009