ANTERRA ECLAIR News

We have puppies: Eclair & Bella!

Anterra Eclair & Firefly Way Blue Blooded Sweetheart

10 days

2 weeks

3 weeks

5 weeks Raspberry girl

5 weeks Red girl

5 weeks Green girl

5 weeks Violet girl

5 weeks Yellow girl

5 weeks Blue boy

8 weeks

Puppies born from our male Eclair

Anterra Eclair & Berry White Ambasadorius

 

1 month

2 months

Eclair and Bella comes back to Lithuania!

Simba went to Denmark. Bella and Eclair returned to Lithuania.

Winter in Lithuania.

After the trip, tired but happy.

Puppies born in kennel “Кaskalnis” from our male Eclair

Anterra Eclair & Hello Little China Sielos Balzamas


1 day

12 days

4 weeks

7 weeks

3 months

2019-06-16 “Marijampolės nugalėtojas 19”
Haida Kaskalnis – BEST IN SHOW PUPPY – 1 !!!

2019-07-06 “Jurbarko taurė 19”
Haida Kaskalnis – BEST IN SHOW PUPPY – IV !!!

Puppies born in kennel “Kopa” from our male Eclair

Anterra Eclair & Irin Angel Pearl to Kopa

2 day

20 day

5 weeks and 4 days

Anterra Eclair is Now temporary residing in Denmark


2018-08-10 Alytus dog lovers club CANIS is the 3rd birthday

Puppies born in kennel “Visi savi” from our male Eclair

 Anterra Eclair  &  Foxrush Simply Magic 

Happy puppies lives in their new families!

2 weeks

3 weeks

5 weeks

7 weeks

————–
Two brothers live together: Sapnas & Smėlis

Dog breeding features: Courses for kennel owners

It was a long and interesting weekend in Danish kennel club with people who loves dogs and want to be better in breeding.
Never stop learning in what you are interested in.

2018-01-01 Alytiškės augintinis skina laurus parodose

Eglė Indrelytė • egle@alytusplius.lt • 8:43, 2018-01-01

Alytiškė Jūratė Jaciunskienė pastaruoju metu iš įvairiausių konkursų grįžta su laimėjimais. Tiesa, laurus pelno ne ji pati, o jos augintis labradoro retriveris Ekleras (Anterra Eclair). Neseniai Latvijoje vykusioje parodoje, kurioje dalyvavo beveik 500 šunų, dar nė dviejų metų neturintis Ekleras pripažintas geriausiu šuniu savo klasėje.

Žvilgantis kailis, puikios linijos, grakšti stovėsena ir paklusnumas šeimininkui – tai savybės, kuriomis pasižymi Ekleras ir kurios jam padeda pelnyti titulus vieną po kito.

„Kadangi Ekleras laimėjo savo klasėje, jis galėjo dalyvauti grupės rinkimuose, o laimėjęs grupėje pirmąją vietą – įgavo teisę sudalyvauti finaliniame pasirodyme – Best in show – kur iš visos parodos dalyvių atrenkami penki geriausi, užimantys prizines vietas. Esu labai patenkinta rezultatu, nes Ekleras iš visos parodos geriausiųjų užėmė ketvirtą vietą“, – džiaugėsi alytiškė J. Jaciunskienė, parodose su savo augintiniais dalyvaujanti jau kelis metus.

Labradoro retriveriai – jos numylėtiniai. Šios veislės šunis alytiškė augina jau keliolika metų, tačiau anksčiau su jais į parodas nevažinėdavo. Vienam jos augintinių dabar jau 14 metų.

„Įsigiję pirmąjį šuniuką pradėjome domėtis šunų auginimo bei veisimo subtilybėmis“, – sakė J. Jaciunskienė, dabar jau neįsivaizduojanti savo gyvenimo be šių keturkojų. „Kadangi susirgome šia „liga“ – mums vieno labradoro jau neužtenka. Dukra gyvenanti Danijoje irgi augina dvi labradorų veislės kalytes: vyresnioji kalytė iš Lietuvos, o mažoji neseniai parkeliavo iš Rumunijos“, – pridūrė moteris.

Ekleras jos namuose atsirado mažiau nei prieš pora metų – po to, kai teko atsisveikinti su vienu iš turėtų retriverių. „Su vyru nusprendėme pirkti dar vieną šunį, tik šįkart rinkomės labai atsakingai ir ilgai ieškojome kilmingo, „mėlynojo kraujo“ šuniuko“, – pasakojo Jūratė.

Ekleras į Alytų atkeliavo iš Rusijos, Sankt Peterburgo miesto. „Telefonu su veisėja sutarėme susitikti Estijoje, ir iš ten parsivežėme Eklerą į Alytų“, – pasakojo J. Jaciunskienė.

Alytiškės šuns tėvas yra čempionas iš Amerikos, garsaus Devonshire veislyno, mama – tarptautinė čempionė iš Rusijos, taip pat pelniusi daug titulų. „Man buvo svarbu, kad mano šuo turėtų geras šaknis“, – sakė J. Jaciunskienė, su Ekleru apkeliavusi jau ne vieną šunų parodą įvairiose šalyse.

Iki augintiniui suėjo pusantrų metų, jis ne kartą dalyvavo parodose kaip jaunimo klasės atstovas. Jis laimėjo Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir tapo Baltijos šalių jaunimo čempionu.

„Kitas etapas – tapti Baltijos šalių čempionu suaugusiųjų klasėje, taip pat aplankyti kitas kaimynines šalis ir parsivežti daugiau titulų“, – užmojų neslėpė J. Jaciunskienė. Paklausta, kam to reikia, moteris teigė, kad šuns pelnyti titulai parodo, kad jis yra tikrai geras šuo, atitinkantis veislės standartus, geros sveikatos.

„Taip pat – tai yra ir tam tikra reklama, nes parodose galima rasti partnerį savo augintinio linijai pratęsti. Žinoma, grynaveislį šuniuką, kuris ir išvaizda, ir charakteriu atitiktų pageidaujamos veislės standartus, galima įsigyti tik iš atsakingai partnerius parenkančių veisėjų. Kiekvienas veisėjas nori rasti idealų, tobulą šunį, kad ir šuniukai tokie būtų“, – neslėpė alytiškė su savuoju Ekleru jau besiruošianti naujam šių metų parodų maratonui.

šaltinis: www.alytusplius.lt 

2017-09-09 Alytus dog lovers club CANIS is the 2nd birthday

Anterra Eclair’s health tests result

HD-A, ED-0,
Eyes: clear
EIC – carrier NM
prcd-PRA – clear N/N
HNPK – clear N/N
Narcolepsy – clear N/N
Hereditary myopathy (CNM) – clear N/N
B-locus (Coat color brown) – eeBB (doesn‘t carry brown)
Full dentition

2017-06-03 Lazdijai town festival (with AŠMK CANIS)

College – dog: positive at work

April 24th – DOG DAY

Eclair in the company “Getrana”
Eclair in the company “Alio Alytus”